|onderschrift='''Lijn 41''' rijdt op de Rijksstraatweg in Duivendrecht.
|onderschrift2='''Lijn 41''' rijdt op de busbaan nabij de Rijksstraatweg in Duivendrecht.
}}
'''Lijn 41''' rijdt reed van station [[Amsterdam Holendrecht]] via Kraaiennest, Ganzenhoef, Duivendrecht en de Watergraafsmeer naar station [[Amsterdam Muiderpoort]].
=== Omleiding===
{{Verstoring
|reden=werkzaamheden op de Rijksstraatweg in Duivendrecht
|geldigvan=27 juli
|geldigtot=12 augustus 2022
|tijd=17:00 uur
}}
=== Dienstregeling ===
*In de doordeweekse avonduren wordt werd tot circa 20:00 uur 4x/uur gereden, waarna de frequentie wordt werd verlaagd naar 2x/uur.*Op zaterdag wordt werd tussen circa 09:00 en 18:00 uur 4x/uur gereden, daarbuiten wordt werd 2x/uur gereden.*Op zondag wordt tussen circa 11:30 en 18:00 uur 4x/uur gereden, daarbuiten wordt 2x/uur gereden.{{TariefInfo|concessie=Stadsvervoer Amsterdam|voorverkoop=ja|nottypekaart1=nachtbus|nottypekaart2=fiets}}
Op [[Dienstregeling concessie Stadsvervoer Amsterdam 2021|3 januari 2021]] (of eerder) werd de frequentie tussen de spitsen verlaagd naar 5x/uur.
Vanaf [[Dienstregeling concessie Stadsvervoer Amsterdam 2024|8 december 2023]] werd de route van [[Lijn 41 Amsterdam, Station Holendrecht - Muiderpoortstation|lijn 41]] binnen de ring van Amsterdam gewijzigd. Voortaan werd van/naar het Amstelstation gereden in plaats van het Muiderpoortstation.