* De route wordt in tegengestelde richting gereden door [[Lijn 33 Sittard Station - Beek Station|lijn 33]].
* Van maandag t/m vrijdag Op werkdagen wordt tussen ca. 099:30 en 13:30 uur slechts 1x/uur gereden. Op zaterdag overdag wordt wel altijd 2x/uur gereden.
* Op zaterdag begint de tweede rit naar Sittard bij station Beek-Elsloo en eindigt de laatste rit van de halfuursdienst bij station Beek-Elsloo.
* Op zondag is er bij het omschakelen naar de avonddienstregeling eenmalig een gat van slechts een half uur.
* Van maandag t/m vrijdag Op werkdagen tussen ca. 077:00 en 18:30 uur wordt via de Chemelot Campus gereden. Daarbuiten wordt deze halte niet bediend.
=== Overstapmogelijkheden ===
* In Urmond bestaat bij de halte ''Heirstraat/Mauritslaan'' uit Sittard en naar Beek van maandag t/m zaterdag overdag en in de vroege avond 1x/uur aansluiting met [[Lijn 39 Sittard Station - Urmond Heirstraat/Mauritslaan|lijn 39]] van/naar Berg aan de Maas, Einighausen en Guttecoven en . Alleen van maandag t/m vrijdag om ca. 8:15 uur is er geen aansluiting richting Beek. Op schooldagen in de ochtendspits buiten de vakanties bestaat ook één keer aansluiting uit Sittard op [[Lijn 639 Urmond Heirstraat/Mauritslaan - Sittard Station|lijn 639]] naar Berg aan de Maas, Einighausen en Guttecoven.* Bij de halte ''Centrum'' in Stein en bij [[Geleen Busstation]] bestaat aansluiting met [[De Lijn Flex Limburg]] van/naar België.{{TariefInfo|concessie=Limburg|nottypekaart1=P+R|nottypekaart2=nachtbus|nottypekaart3=Noord -Limburg|nottypekaart4=OV-shuttle|nottypeabo1=P+R|nottypeabo2=semester|voorverkoop=ja}}
Op [[Dienstregeling concessie Limburg 2022#Wijziging per 19 juni 2022|19 juni 2022]] werd de halte ''Stadsschouwburg'' in Sittard hernoemd naar ''Toon Hermans Theater''.