140.525
bewerkingen
Wijzigingen
geen bewerkingssamenvatting
|frequentie_zaterdag=1x/2 uur
|frequentie_zondag=1x/2 uur
|route='''Aachen:''' Bushof - Hauptbahnhof - Burtscheid - Oberforstbach - '''Roetgen:''' Mitte Ortsmitte - '''Simmerath:''' Lammersdorf - Mitte Ortsmitte - Kesternich - Einruhr - '''Schleiden:''' Vogelsang - Morsbach - Herhahn - Gemünd/Stadtmitte
}}
'''Lijn SB63''' reed van Aachen Bushof via Aachen Hauptbahnhof, Aachen Burtscheid, Aachen Oberforstbach, Roetgen MitteOrtsmitte, Simmerath Lammersdorf, Simmerath MitteOrtsmitte, Simmerath Kesternich, Simmerath Einruhr, Schleiden Vogelsang, Schleiden Morsbach en Schleiden Herhahn naar Schleiden Gemünd of Schleiden Stadtmitte.
=== Dienstregeling ===