60.189
bewerkingen
Wijzigingen
geen bewerkingssamenvatting
|voorganger=[[Lijn 48 Nieuwegein Stadscentrum - Houten Station|48]], [[Lijn 33 Nieuwegein Stadscentrum - Utrecht Orteliuslaan|33]], [[Lijn 291 Maarssen Station NS - Nieuwegein Waterbies|291]]
|route=Houten - Nieuwegein - Utrecht Papendorp - Leidsche Rijn - De Wetering - Utrecht Lage Weide - Maarssenbroek - Maarssen
|afbeelding=4059-48.jpg
|onderschrift='''Lijn 48''' rijdt bij De Kempenaerpark in Nieuwegein.
}}
'''Lijn 48''' rijdt van station [[Houten]] via [[Nieuwegein Stadscentrum]], Galecop, Papendorp, station [[Utrecht Leidsche Rijn|Leidsche Rijn]], De Wetering en Lage Weide naar station [[Maarssen]].