|lijnnr=99
|route=Leusden - Utrecht-De Uithof - Utrecht Rijnsweerd
|vervoerder=[[Centraal Nederland|Centraal Nederland <small>(''1992 - 1994'')</small>]],<br>[[Midnet|Midnet (''1994 - ...'')]]
|regio=Oost-Utrecht
|regio2=Midden-Utrecht
|lijnsoort=Streekbus
|periode=24 augustus 1992 t/m ...
== Route ==
''Route is niet compleet''
{{RouteTop|
{{RouteRij| {{Rimg|0sr}} | Leusden, Bavoort}}
Op [[CN Dienstregeling 1992/1993|24 augustus 1992]] ging de volgende sneldienst naar De Uithof van start. Onder het nieuwe lijnnummer '''99''' ging vanaf deze datum een buslijn rijden vanuit Leusden, net als de andere buslijnen richting De Uithof wordt in de spitsrichting twee keer gereden.
Op [[Midnet Dienstregeling :Categorie:Stads- en streekvervoer 1994/1995|29 mei 1994]] fuseerden werd en reorganisatie afgerond binnen de VSN-groep; het volledige vervoersgebied van de [[Verenigde Autobus Diensten (VAD)|VAD]] en werd samengevoegd met het oostelijk deel van [[Centraal Nederland]] tot het en de vestiging Nieuwegein van [[Westnederland]], waarmee de nieuwe vervoersmaatschappij [[Midnet]]. Het vervoergebied strekte zich uit van Zwolle tot het westen van Utrecht en van Flevoland-Noordwest tot aan Arnhemontstond. In de route en dienstregeling vonden geen wijzigingen plaats.