16.110
bewerkingen
Wijzigingen
geen bewerkingssamenvatting
|lijnnr=47
|route=Brakel - Zuilichem - Nieuwaal - Gameren - Zaltbommel - Waardenburg - Tuil - Haaften - Hellouw - Herwijnen - Vuren - Dalem - Gorinchem
|regio=Rivierenland
|vervoerder=[[Zuidooster]]
|lijnsoort=Streekbus
|frequentie_zondag=1x per 2 uur
|frequentie_avond=1x per 2 uur
|periode=22 mei 1977 t/m onbekend22 mei 1982
|voorganger=[[Lijn 47 Beesd Dorpsplein - Gorinchem Station|47]], [[Lijn 48 Brakel Markt - Tiel Station|48]]
|opvolger=[[Lijn 47 Geldermalsen Station - Gorinchem Ziekenhuis|47]], [[Lijn 48 Tiel Station - Poederoijen Rabobank|48]]