* [[Lijn 10/3 Manhay Dépôt TEC - Bomal Athénée]]
In de ochtendspits rijdt op verzoek een extra versterkingsbus van Izièr naar Saint-Roch. Deze rit rijdt als sneldienst en bedient Ferrières niet.
* [[Lijn 12/2 Biron Rue de Stoqueux 86 - Hotton Ecole Primaire de l'Etat]]
De ochtendrit begint in Biron voortaan bij de halte ''Rue de Stoqeux 86'' in plaats van de halte ''Rue des Sapins''. De middagritten blijven ongewijzigd.
== Wijzigingen per 1 maart 2018 ==