60.448
bewerkingen
Wijzigingen
→Lijnennet
| 656
| [[Lijn 656 Doetinchem Station - Apeldoorn Jacobus Fruytierschool|Doetinchem - Velswijk - Hengelo - Zutphen - Voorst - Apeldoorn]]
|
|-
| 660
| [[Lijn 660 Asperen Breedweer - Leerdam Station|Asperen → Leerdam]]
|
|-