|-
| 628
| [[Lijn 628 Westenschouwen Dorp Zierikzee Busstation - Goes Albert Joachimikade|(Westenschouwen - → Burgh - → Haamstede - → Renesse - → Noordwelle - → Serooskerke - →) Zierikzee - Goes]]
|
|-
| 629
| [[Lijn 629 Bruinisse Dorp - Goes Albert JoachimikadeStation|Bruinisse - Oosterland - Nieuwerkerk - Ouwerkerk - Goes]]
|
|-
| 634
| [[Lijn 634 Zierikzee Busstation - Dreischor Dorp|Zierikzee - Schuddebeurs - Dreischor]]
|
|-
| 638
| [[Lijn 638 Goes, Station - Zwembadweg|'''Goes:''' Station - Zwembadweg]]
|
|-