|lijnnr=27
|route=Arnhem Centraal Station - Arnhem Velperpoort - Arnhem Presikhaaf - Velp Zuid - Lathum - Giesbeek - Angerlo - Doesburg - Drempt - Hoog-Keppel - Laag-Keppel - Doetinchem
|vervoerder=[[Arriva]], [[Breng]] (([[TCR]] i.o.v.) [[Hermes]])
|concessie=Achterhoek-Rivierenland
|concessie2=Arnhem Nijmegen (2013-2022)