|frequentie_avond=1x/uur (tot 20:45)
|frequentie_avond_weekend=1x/2 uur (tot 20:45)
|afbeelding=Lijn68 Lns.jpg
|onderschrift='''Lijn 68''' rijdt in Leens.
}}
'''Lijn 68''' rijdt van Winsum via Baflo, Den Andel, Westernieland, Pieterburen, Kloosterburen, Kruisweg naar Hornhuizen.
== Geschiedenis ==
Op [[Dienstregeling concessie Publiek Vervoer Groningen-Drenthe 2020|15 december 2019]] werden de meeste ritten ingekort tot Hornhuizen. In de daluren werd de frequentie verhoogd naar een uursdienst. Daarnaast werden de meeste ritten voortaan gereden met een 8-persoonsbusje en gingen alle ritten in de middagspits en , in de vakanties en in het weekend met een grote bus rijden.