1.600
bewerkingen
Wijzigingen
k
geen bewerkingssamenvatting
|frequentie_spits=1 rit (ochtend)
}}
'''Lijn 613''' rijdt in de ochtendspits van Willemstad, via Oudemolen, Fijnaart, Stampersgat en Oud Gastel naar Oudenbosch. Deze lijn rijdt alleen richting Oudenbosch en niet tijdens schoolvakanties.
== Route ==
{{ RouteRij | [[Afbeelding:Route_rhlr.svg|35px]] | Oud Gastel, Moleneind}}
{{ RouteRij | [[Afbeelding:Route_rhlr.svg|35px]] | Oud-Gastel, Kralen}}
{{ RouteRij | [[Afbeelding:Route_rhlr.svg|35px]] | Oud-GastelOudenbosch, KluivezandKuivezand}}
{{ RouteRij | [[Afbeelding:Route_rhlr.svg|35px]] | Oudenbosch, Drie Weikes}}
{{ RouteRij | [[Afbeelding:Route_rhlr.svg|35px]] | Oudenbosch, Zellebergen}}