Wijzigingen
Ga naar:
navigatie
,
zoeken
← Oudere bewerking
Nieuwere bewerking →
Lijn 66 Delft Zuidpoort - Delfgauw Ruyven
16 bytes toegevoegd
,
3 aug 2019 07:53
geen bewerkingssamenvatting
{{
LijnInfo
nieuwedrgl2}}
{{VLijnInfo
|tijdelijk=ja
|route='''Delft:''' Zuidpoort - Station - Markt - Heilige Land - Wippolder - '''Delfgauw:''' Emerald - Ruyven
=== Dienstregeling ===
*In de avonduren na 22:00
wordt
werd
niet via de Markt, maar via GGZ Delfland gereden.
== Route ==
Ovspotter070
ap_users
854
bewerkingen
Navigatiemenu
Persoonlijke instellingen
Aanmelden
Naamruimten
Pagina
Overleg
Varianten
Weergaven
Lezen
Brontekst bekijken
Geschiedenis weergeven
Meer
Zoeken
Navigatie
Hoofdpagina
Recente wijzigingen
Willekeurige pagina
Hulp
referentie
OV-chipkaart
Concessiegebieden
Stations
Busstations
Treinseries
Buslijnen
Hulpmiddelen
Speciale pagina's
Printvriendelijke versie