141.302
bewerkingen
Wijzigingen
geen bewerkingssamenvatting
|lijncat2=abc
|buitenland=ja
|route=Kalkar → Wissel → Grieth → Wissel → Kalkar → Hönnepel /Neulouisendorf → Niedermörmter → /Appeldorn → Kalkar → Kehrum → Neuslouisendorf → Kalkar
|dienstregeling=2019
|land=Duitsland
|frequentie_dal=1x/3 uur
}}
'''Lijn BKA''' rijdt van Kalkar via Wissel, Grieth, Wissel, Kalkar, Hönnepel, of Neulouisendorf en Niedermörmter, of Appeldorn, Kalkar, Kehrum en Neuslouisendorf weer terug naar Kalkar. === Dienstregeling ===*Beide routevarianten worden 1x/3 uur gereden.
== Route ==
{{RouteRij| {{Rimg|0sr}}↓ | Kalkar, Markt}}
{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Kalkar, Bahnhofstraße}}
{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Kalkar, Hagedorn}}
{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Kalkar, Stormstraße}}
{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Kalkar, Freyendahl}}
{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Kalkar, Tillerfeld}}
{{RouteRij| {{RimgBRimg|rhlrrlearhl}} | Till, Abzweig Till/Wissel}}{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}}{{Rimg|rlr}} | Wissel, Campingplatz Wissel}}{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}}{{Rimg|rhlr}} | Wissel, Rabenhorst}}{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}}{{Rimg|rhlr}} | Wissel, Ortseingang}}{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}}{{Rimg|rhlr}} | Wissel, Grundschule}}{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}}{{Rimg|rhlr}} | Grieth, Grieth}}{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}}{{Rimg|rhlr}} | Grieth, Markt}}{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}}{{Rimg|rhlr}} | Wissel, Grundschule}}{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}}{{Rimg|rhlr}} | Wissel, Ortseingang}}{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}}{{Rimg|rhlr}} | Wissel, Rabenhorst}}{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}}{{Rimg|rlr}} | Wissel, Campingplatz Wissel}}{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}}{{Rimg|rlr}} | Till, Abzweig Till/Wissel}}{{RouteRij| {{Rimg|rlr}}{{Rimg|rhlr}} | Kalkar, Haus Horst}}{{RouteRij| {{Rimg|rlr}}{{Rimg|rhlr}} | Kalkar, Sankt Paessens Straße}}{{RouteRij| {{Rimg|rlr}}{{Rimg|rhlr}} | Kalkar, Kirchstraße}}{{RouteRij| {{Rimg|rlr}}{{Rimg|rhlr}} | Kalkar, TillerfeldLärchenstraße}}{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}}{{Rimg|rlr}} | Kalkar, FreyendahlTillerfeld}}{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}}{{Rimg|rlr}} | Kalkar, StormstraßeFreyendahl}}{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}}{{Rimg|rlr}} | Kalkar, HagedornStormstraße}}{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}}{{Rimg|rlr}} | Kalkar, LärchenstraßeHagedorn}}{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}}{{Rimg|rlr}} | Kalkar, TalstraßeBahnhofstraße}}{{RouteRijPlaats| {{Rimg|rsBr}}{{Rimg|rsBr}}↓ | Kalkar|Kalkar Am Bollwerk|Kalkar, Am Bollwerk}}{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}}{{Rimg|rhlr}} | Kalkar, Markt}}{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}}{{Rimg|rhlr}} | Kalkar, Bahnhofstraße}}{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}}{{Rimg|rlr}} | Hanselaer, Hanselaer}}{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}}{{Rimg|rlr}} | Hönnepel, Hochend}}{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}}{{Rimg|rlr}} | Hönnepel, Hönnepel}}{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}}{{Rimg|rlr}} | Hönnepel, Kirche}}{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}}{{Rimg|rlr}} | Hönnepel, Schule}}{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}}{{Rimg|rlr}} | Hönnepel, Mühlenfeld}}{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}}{{Rimg|rlr}} | Niedermörmter, Reuter}}{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}}{{Rimg|rlr}} | Niedermörmter, Brücker}}{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}}{{Rimg|rlr}} | Niedermörmter, Kirchenacker}}{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}}{{Rimg|rlr}} | Niedermörmter, Molkerei}}{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}}{{Rimg|rlr}} | Niedermörmter, Steckkuhl}}{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}}{{Rimg|rlr}} | Niedermörmter, Kirche}}{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}}{{Rimg|rlr}} | Niedermörmter, Schmitz}}{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}}{{Rimg|rlr}} | Niedermörmter, Brücker}}{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}}{{Rimg|rlr}} | Niedermörmter, Reuter}}{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}}{{Rimg|rlr}} | Hönnepel, Mühlenfeld}}{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}}{{Rimg|rlr}} | Hönnepel, Hönnepel}}{{RouteRij| {{Rimg|rlr}}{{Rimg|rhlr}} | Kalkar, Berg}}{{RouteRij| {{Rimg|rlr}}{{Rimg|rhlr}} | Kalkar, Kaserne}}{{RouteRij| {{Rimg|rlr}}{{Rimg|rhlr}} | Kalkar, Minor}}{{RouteRij| {{Rimg|rlr}}{{Rimg|rhlr}} | Kalkar, Abzweig Neulouisendorf}}{{RouteRij| {{Rimg|rlr}}{{Rimg|rhlr}} | Kalkar, Loefsche Straße}}{{RouteRij| {{Rimg|rlr}}{{Rimg|rhlr}} | Neulouisendorf, Bergstraße}}{{RouteRij| {{Rimg|rlr}}{{Rimg|rhlr}} | Neulouisendorf, Hochstraße}}{{RouteRij| {{Rimg|rlr}}{{Rimg|rhlr}} | Kehrum, Beckmann}}{{RouteRij| {{Rimg|rlr}}{{Rimg|rhlr}} | Kehrum, Sankt Hubertus Weg}}{{RouteRij| {{Rimg|rlr}}{{Rimg|rhlr}} | Kehrum, Kehrum}}{{RouteRij| {{Rimg|rlr}}{{Rimg|rhlr}} | Appeldorn, Eselsweg}}{{RouteRij| {{Rimg|rlr}}{{Rimg|rhlr}} | Appeldorn, Scheppenacker}}{{RouteRij| {{Rimg|rlr}}{{Rimg|rhlr}} | Appeldorn, Markt}}{{RouteRij| {{Rimg|rlr}}{{Rimg|rhlr}} | Appeldorn, Grundschule Appeldorn}}{{RouteRij| {{Rimg|rlr}}{{Rimg|rhlr}} | Oybaum, Oybaum}}{{RouteRij| {{BRimg|ra0lrhl}} | Hönnepel, Hochend}}
{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Hanselaer, Hanselaer}}
{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Kalkar, Talstraße}}
{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Kalkar, Lärchenstraße}}
{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Kalkar, Bahnhofstraße}}
{{RouteRijPlaats| {{Rimg|rsBr}}↓ | Kalkar|Kalkar Am Bollwerk|Kalkar, Am Bollwerk}}
{{RouteRij| {{Rimg|rs0}}↓ | Kalkar, Markt}}
== Geschiedenis ==
Op [[Dienstregeling verkeersverbond VRR 2018#Dienstregeling 2018 NIAG|14 mei 2018]] werd een buurtbus opgericht die de stad Kalkar met de omliggende dorpen in de gemeente Kalkar ging verbinden.
Op [[Dienstregeling verkeersverbond VRR 2019#Dienstregeling 2019 HCR|1 juli 2019]] werd de dienstregeling opnieuw vormgegeven. De route via Grieth werd voortaan elk anderhalf uur gereden in plaats van 1x/3 uur. Tevens werd in dit gedeelte van de route de routevariant via Haus Horst geïntegreerd. De route van Kalkar via Niedermörmter en Appeldorn naar Kalkar werd gesplitst in twee aparte routes.