|onderschrift='''Lijn 95''' rijdt op de Stationslaan in Goor.
|afbeelding2=3141-2-95.jpg
|onderschrift2='''Lijn 95''' rijdt op de Almelosestraat in Wierden.
}}
'''Lijn 95''' rijdt van Almelo via Wierden, Notter, Rijssen, Enter, Goor, Diepenheim en Geesteren naar Borculo.
=== Dienstregeling ===*In de daluren buiten de vakanties wordt vanaf 13:00 uur de frequentie verhoogd van 1x/uur naar 2x/uur.{{TariefInfo|concessie=Twente}}=== Omleiding ==={{Verstoring|reden=werkzaamheden aan het busstation in Rijssen|geldigvan=2 juli 2018|geldigtotvoorverkoop=21 december 2018ja}}
Op [[Dienstregeling concessie Twente 2018|4 maart 2018]] werd de route vanaf Goor verlengd naar Rijssen en Almelo, hiermee werd een gedeelte van de route van [[Lijn 80 Hardenberg Centrum - Holten Scholengemeenschap|lijn 80]] overgenomen.
Op [[Dienstregeling concessie Twente 2019|9 december 2018]] werd de dienstregeling doordeweeks ingeperkt. Voortaan werd er alleen nog tijdens de brede spitsuren buiten de vakanties een halfuursdienst halfuurdienst aangeboden. Hiermee vervielen buiten de vakanties de verdichtingsritten tussen Almelo en Goor in de avonduren tot 21:00 uur en tijdens de daluren. In de vakanties kwamen de verdichtingsritten in de middagspits tussen Goor en Borculo alsmede de verdichtingsritten in de ochtendspits die over de gehele route reden te vervallen. Op [[Dienstregeling concessie Twente 2022|12 december 2021]] werd de frequentie in de brede spitsuren verlaagd van 2x/uur naar 1x/uur. Hierdoor werd de vakantiedienstregeling definitief de basisdienstregeling. Op [[Dienstregeling concessie Twente 2024|10 december 2023]] werd het vervoer in de concessie [[Concessie Twente (2024-2027)|Twente]] overgenomen door [[Arriva]], nadat zij de aanbesteding hadden gewonnen. Met deze nieuwe concessie werd ook de merknaam [[RRReis]] geïntroduceerd en de rode bussen maakten daarbij plaats voor witte bussen. Deze lijn werd zo goed als ongewijzigd voortgezet; wel kregen diverse bushaltes een andere naam, die beter in de omgeving paste. Dit was van toepassing op de volgende haltes: ''OAD-Garage'' naar ''Van Heeckerenweg'', ''Ripperda'' naar ''Weldammerlaan'', ''Boszicht'' naar ''2e Zomerdijk'', ''Gemeentehuis'' naar ''Centrum'', ''Roesink'' naar ''Goordijk'', ''Hondorp'' naar ''Van Bevervoordestraat'', ''School'' naar ''De Horst'', ''Baan'' naar ''Hagensweg'' en tenslotte ''Bouwhuis'' naar ''Respelhoek''.