* [[Lijn 653 Groningen CS - Eelde Terracollege|653: Station Groningen - Eelde Terracollege]]
* [[Lijn 658 Groningen CS - Gieten Brink|658: Station Groningen - Gieten Brink]]
* [[Lijn 673 Groningen CS - Stadskanaal Busstation|673: Station Groningen - Stadskanaal Busstation]]
=== Nachtbus ([[Qbuzz]]) ===