|frequentie_zondag=1x/2 uur
}}
Op zondag reed een gecombineerde '''lijn 83/129''' in plaats van de [[Lijn 83 Gorinchem Ziekenhuis - Werkendam Plein (1985-1986)|lijnen 83]] en [[Lijn 129 Raamsdonksveer Busstation - Gorinchem Ziekenhuis (1985-1986)|129]] van Raamsdonksveer via Werkendam naar Gorinchem. De eerste heenrit begon in Oosterhout en de laatste terugrit eindigde daar.
==Route==
<i>Routestrip incompleet, alleen tijdhaltes worden getoond</i>