79.356
bewerkingen
Wijzigingen
k
Robot: automatisch tekst vervangen (-|lijnsoort=Spitsbus +|lijnsoort=Streekbus)
|route=Arnhem CS - Arnhem Velperpoort - Arnhem Presikhaaf - Lathum - Giesbeek - Angerlo - Drempt - Doetinchem - Varsseveld - Lichtenvoorde - Groenlo
|vervoerder=[[GSM]]
|lijnsoort=SpitsbusStreekbus
|periode=2 juni 1985 t/m 1 juni 1991
|voorganger=[[Lijn 77 Doetinchem Busstation - Arnhem Centraal Station|77]]