141.122
bewerkingen
Wijzigingen
geen bewerkingssamenvatting
|route='''Amsterdam:''' Centraal Station - Leidseplein - Station Lelylaan - Osdorp De Aker
|vervoerder=[[GVB]]
|concessie=Stadsvervoer Amsterdam(2012-2024)
|materieel=[[VDL Citea]] (zo-do), [[Mercedes-Benz Citaro G]] (vr-za)
|lijnsoort=Nachtbus