|buitenland=ja
|land=België
|dienstregeling=20172018
|route=De Pinte - Sint-Martens-Latem - Afsnee - Sint-Denijs-Westrem - Gent Sint-Pietersstation - Gent Dampoort - Sint-Amandsberg - Destelbergen - Laarne - Kalken - Overmere - Zele
|lijnnr=36
=== Dienstregeling ===
*In de spits beginnen twee ritten in De Pinte. Drie ritten (in de vakanties twee ritten) eindigen in De Pinte, terwijl twee andere eindigen in Sint-Martens-Leerne.
*De overige ritten rijden tussen GentSint-Pieters of Gent Dampoort, Overmere en Zele.
*Op de zaterdag wordt 1x/uur van Gent Sint-Pieters naar Overmere of Zele gereden.
*Op weekdagen verschilt de begin- en eindhalte per rit.