|buitenland=ja
|land=België
|dienstregeling=20172018
|route=Liège - Ougrée - Seraing - Engis - Amay - Neuville - Tihange - Huy
|lijnnr=9
|vervoerder=[[TEC]]
|concessie=Liège-Verviers
|materieel=[[VDL Citea]]
|lijnsoort=Streekbus
|materieel=[[VDL Citea]]
|frequentie_spits=1-2x/uur
|frequentie_spits_vakantie=1x/uur