'''Lijn 679''' rijdt reed van halte E.P. van Ooijenstraat in Aalst via Nederhemert, Delwijnen, Kerkwijk, Ammerzoden, Hedel en Zaltbommel naar diverse scholen in Gorinchem. De lijn maakt deel uit van de concessie [[Concessie Rivierenland|Rivierenland]] en wordt in opdracht van [[Arriva]] gereden door een touringcarbedrijf.
==Geschiedenis==Het is onbekend wanneer deze lijn is ontstaan. Op [[Dienstregeling concessie Rivierenland 2009|4 januari 2009]] werd Zaltbommel aan de route toegevoegd omdat de halte Carpoolplaats verviel voor [[Categorie: Lijn 679678 Zaltbommel Carpoolplaats - Gorinchem Viaduct A15/Scholen|Glijn 678]]. Op een onbekend moment is het traject ingekort tot het traject [[Categorie: Concessie RivierenlandLijn 679 Nederhemert Nederhemertsekade - Gorinchem Viaduct A15/Gomarus|6Nederhemert Nederhemertsekade - Gorinchem Viaduct A15/Scholen]]