'''Lijn 17''' reed van Roermond via Asenray, Boukoul en Swalmen naar Beesel.
===Dienstregeling===*In de spitsuren tijdens de vakantiedienst en altijd vakantieperioden, in de dal-daluren, avond- 's avonds en weekenduren in het weekend werd van/naar Beesel gereden. Aldaar reed de bus verder als [[Lijn 55 Beesel Markt - Reuver Bosdael|lijn 55 (Reuver Bosdael)]] of [[Lijn 56 Beesel Markt - Reuver OffenbeekKeulseweg|lijn 56 (Reuver Offenbeek)]].
*Enkele zeer late ritten en alle ritten op zondag reden als [[belbus]].
Met ingang van Op [[Concessie Dienstregeling concessie Noord- en Midden-Limburg 2013|dienstregeling 2013 per 9 december 2012]] ging werden alle ritten van [[Lijn 17 Roermond Station - Swalmen Station|lijn 17]] in buiten de daluren, 's avondsspitsuren doorgetrokken van Swalmen naar Beesel, waarmee [[Lijn 66 Venlo Station - Roermond Station (2006-2016)|lijn 66 (Roermond - Venlo)]] vervangen werd en in het weekend en tijdens vakantieperioden doorrijden naar Beesel. Aldaar ging die plaats gingen de bus ritten verder rijden als lijn 55 (Reuver Bosdael) of als lijn 56 (Reuver Offenbeek). In de spitsuren werd Beesel wel bediend door [[Lijn 66 Venlo Station - Roermond Station (2006-2016)|lijn 66 ]] en reed rijdt deze lijn 17 gewoon van/tot Swalmen. De materieelinzet, alsmede het totaal aantal ritten bleef verder ongewijzigd.
Op [[Dienstregeling concessie Limburg 2017|11 december 2016]] ging de nieuwe concessie Limburg van start. Op dat moment verviel lijn 17. Voor Boukoul en Asenray kwamen er belbussen. Het trajectdeel tussen Swalmen en Beesel bleef wel door een vaste bus bediend door [[Lijn 66 Venlo Station - Roermond Station|lijn 66]].