60.630
bewerkingen
Wijzigingen
Enkele correcties.
|lijnnr=N30
|lijncat=30
|route=IJmuiden - Diehuis - Satpoort-Noord - Haarlem - Vijfhuizen - Hoofddorp - De Hoek - Schiphol-Centrum - Schiphol-Noord - Amstelveen - Ouderkerk aan de Amstel - Amsterdam-Zuidoost
|vervoerder=[[Connexxion]]
|concessie=Amstelland-Meerlanden (2018-2027)
|frequentie_zondag=1-2x/uur
}}
'''Lijn N30''' rijdt van IJmuiden via Driehuis, Santpoort-Noord, Haarlem via Vijfhuizen, Hoofddorp, De Hoek, Schiphol, Amstelveen en Ouderkerk aan de Amstel naar Amsterdam-Zuidoost.
=== Dienstregeling ===
{{RouteRij| {{Rimg|rer}}{{Rimg|rsr}} | Schiphol, Handelskade}}
{{RouteRijStation| {{Rimg|rer}}{{Rimg|rsTr}} | Schiphol|Schiphol Airport|Schiphol, Airport}}
{{RouteRijPlaats| {{Rimg|rer}}{{Rimg|rsBr}} | Schiphol|Schiphol P40|Schiphol, P40 Parkeerterrein}}
{{RouteRij| {{Rimg|rer}}{{Rimg|rsr}} | Schiphol, Elzenhof/P5}}
{{RouteRijPlaats| {{Rimg|rer}}{{Rimg|rsBr}} | Schiphol|Schiphol Knooppunt Schiphol-Noord|Schiphol, Knooppunt Schiphol Noord}}