Wijzigingen
Ga naar:
navigatie
,
zoeken
← Oudere bewerking
Nieuwere bewerking →
Lijn 297 Almere Busstation 't Oor - Utrecht AZU
213 bytes toegevoegd
,
27 sep 2017 16:12
geen bewerkingssamenvatting
{{VLijnInfo
|type=snelbus
|lijnnr=297
|route=Almere - Blaricum - Utrecht Rijnsweerd - Utrecht De Uithof
|vervoerder=[[Connexxion]]
|regio=
Midden
Zuid
-
Utrecht
Flevoland
|regio2=Gooi- en Vechtstreek
|regio3=
Zuid
Midden
-
Flevoland
Utrecht
|
vervoerder
lijnsoort
=
[[Connexxion]]
Streekbus
|
lijnsoort
periode
=
Spitsbus
iig. 2001
|frequentie_spits=3x/dag <small>(per richting)</small>
}}
'''Lijn 297''' reed van Almere via Blaricum naar De Uithof in Utrecht.
=== Dienstregeling ===
*
In de ochtendspits begonnen 2 ritten in Almere en één in Blaricum, in de middagspits was dit in omgekeerde richting.
== Route ==
{{RouteTop|
{{
RouteRij
RouteRijPlaats
| {{Rimg|0sBr}} |
[[
Almere|
Almere 't Oor|Almere, Busstation 't Oor
]]
}}{{
RouteRij
RouteRijPlaats
| {{Rimg|rsBr}}{{Rimg|0sBr}} |
[[
Blaricum|
Blaricum Carpoolplaats|Blaricum, Carpoolplaats
]]
}}
{{RouteRij| {{BRimg|rarr}} | Utrecht, Provinciehuis}}
{{
RouteRij
RouteRijPlaats
| {{Rimg|rsB0}} |
[[
Utrecht|
Utrecht AZU|Utrecht, AZU
]]
}}
}}
== Geschiedenis ==
Het verloop van deze lijn is onbekend.
Etienne
ap_users
86.730
bewerkingen
Navigatiemenu
Persoonlijke instellingen
Aanmelden
Naamruimten
Pagina
Overleg
Varianten
Weergaven
Lezen
Brontekst bekijken
Geschiedenis weergeven
Meer
Zoeken
Navigatie
Hoofdpagina
Recente wijzigingen
Willekeurige pagina
Hulp
referentie
OV-chipkaart
Concessiegebieden
Stations
Busstations
Treinseries
Buslijnen
Hulpmiddelen
Speciale pagina's
Printvriendelijke versie