140.971
bewerkingen
Wijzigingen
geen bewerkingssamenvatting
}}
'''Lijn 73''' rijdt van Leerdam via Asperen, Heukelum en Spijk naar Gorinchem.
=== Dienstregeling ===
*Na 20:30 uur en op zondag worden alle ritten als [[Lijn 573 Leerdam Station - Gorinchem Station|belbus 573]] uitgevoerd.