'''Lijn 165''' rijdt van Asse via Ternat, Wambeek, Schepdaal, Sint-Martens-Lennik, Lennik en Gooik naar Leerbeek.
=== Dienstregeling ===*In de ochtendspits rijdt één rit van Asse naar Sint-Martens-Lennik en één rit van Leerbeek naar Asse. *Op woensdag rond het middaguur rijdt één rit van Sint-Godelieve Martens-Lennik naar Ternat en één rit van Ternat naar Leerbeek, op . Op overige dagen is dit rijden beide ritten in de middagspits. Op overige dagen rijdt één extra rit van het Sint-Godelieve naar Asse.