'''Lijn 433''' was is een vroege [[Vierdaagsebus]] en was is speciaal bedoeld voor wandelaars en reed rijdt van Angeren via Doornenburg, Gendt, Haalderen, Bemmel, Doornik en Lent naar Nijmegen.
=== Dienstregeling ===
* Op deze bussen waren zijn gewone vervoerbewijzen niet geldig, alleen de speciale [[Blarenpas]]. * Deze lijn vertrok vertrekt om 03:19, 04:19 en 05:19 uur vanuit Angeren.
== Route ==
{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Bemmel, Dorpsstraat}}
{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Bemmel, Loostraat}}
{{RouteRij| {{Rimg|rhlr}} | Bemmel, de TimpParksingel}}