141.302
bewerkingen
Wijzigingen
geen bewerkingssamenvatting
{{LijnInfo
|dienstregeling=20152017
|buitenland=ja
|land=België
|vervoerder=[[Ferry Cars]]/[[Seys Coopman]] i.o.v. [[De Lijn]]
|concessie=Oost-Vlaanderen
|materieel=[[MAN Lion's City]], <br>[[Mercedes-Benz Citaro|Mercedes-Benz Citaro (LE)]], <br>[[Mercedes-Benz Conecto]], <br>[[Van Hool A360|Van Hool New A360H]]
|lijnsoort=Streekbus
|frequentie_spits=2x/dag
|frequentie_spits_vakantie=rijdt niet
|frequentie_dal=0-2x1x/dag
|frequentie_dal_vakantie=1x/donderdag
}}
'''Lijn 64''' rijdt van Eeklo via Adegem, Ursel en Knesselare naar Aalter.
== Route ==
{{RouteRijStation| {{Rimg|0sTr}} | Eeklo|Eeklo|Eeklo, Station}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Eeklo, Markt}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Eeklo, KliniekHartwijk}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Eeklo, Nijverheidskaai}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Eeklo, Tieltsesteenweg}}
{{RouteRij| {{Rimg|rlr}}{{Rimg|rsr}} | Ursel, Middelweg 55}}
{{RouteRij| {{Rimg|rlr}}{{Rimg|rsr}} | Ursel, Grote Dries}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}}{{Rimg|rlrrsr}} | Aalter, Weststraat}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}}{{Rimg|rlr}} | Aalter, Terwalle}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}}{{Rimg|rlr}} | Aalter, Tervennelaan}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}}{{Rimg|rlr}} | Aalter, Wijkschool Drogenbroodstraat}}
{{RouteRij| {{Rimg|rlr}}{{Rimg|rsr}} | Aalter, Europalaan}}
{{RouteRij| {{Rimg|rlr}}{{Rimg|rsr}} | Aalter, Scholen}}
{{RouteRijStation| {{Rimg|rsTr}}{{Rimg|rsT0}} | Aalter|Aalter|Aalter, Station}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Aalter, Scholen}}
{{RouteRijStation| {{Rimg|rlr}} | Aalter|Aalter|Aalter, Station}}{{RouteRij| {{Rimg|rs0}} ↓ | Aalter, Markt}}
}}