140.778
bewerkingen
Wijzigingen
geen bewerkingssamenvatting
|frequentie_dal_vakantie=2x/uur (zomer)
|frequentie_zaterdag=2x/uur
|frequentie_avond=2x/uur (tot 20:30 uur)
}}
'''Lijn 61''' rijdt van station [[Amsterdam Sloterdijk]] via Geuzenveld en Osdorp naar Slotervaart.