|onderschrift='''Lijn 460''' staat op het busstation in Turnhout.
|onderschrift2='''Lijn 460''' staat op het busstation in Turnhout.
}}
'''Lijn 460''' rijdt van Turnhout via Weelde en Baarle-Hertog naar Baarle-Nassau.
=== Dienstregeling ===
*Op schooldagen start er een extra rijdt in de schoolrichting één rit vanaf van/naar Baarle-Hertog Zondereigen Kerk. In de middagspits (behalve op woensdag) is er een rit terug.
*Zaterdag overdag wordt er in Turnhout een andere route gereden in verband met de Markt; in beide richtingen wordt dan via de halte Warande gereden.
}}
==Geschiedenis==
In de NMVB-tijd reed lijn 46 op dit traject.
Op onbekende datum is de halte Schouwloop in Baarle-Nassau komen te vervallen voor deze lijn en is de halte Zondereigen, Kerk gewijzigd in Baarle-Hertog, Zondereigen Kerk. Eveneens op onbekende datum is de dienstregeling in de spits teruggebracht naar 1-2x per uur.