140.971
bewerkingen
Wijzigingen
k
→Schoolbus
===== Schoolbus =====
|-
| 601 || [[Lijn 601 Oostburg Ziekenhuis - Terneuzen Aangeenbrugschool|Oostburg - Waterlandkerkje - Biervliet /(- Zandstraat - Philippine - Hoek) - Terneuzen]] ||
|-
| 602 || [[Lijn 602 Sint Maartensdijk Provincialeweg - Middelharnis Gemeentehuis|Sint Maartensdijk - Scherpenisse - Poortvliet - Tholen - Oud-Vossemeer - (Sint Annaland -) Sint Philipsland - Middelharnis]] ||