|buitenland=ja
|land=België
|dienstregeling=20152017
|route=Mortroux - Saint-André - Mortier - Trembleur - Blegny - Herve
|lijnnr=108
'''Lijn 108''' rijdt van Mortroux via Saint-André, Mortier, Trembleur en Blegny naar Herve.
=== Dienstregeling ===*De ochtendrit rijdt naar de halte ''Nazareth'' en de middagritten beginnen bij de halte ''Ecole Moyenne''.*De tweede rit rijdt, met uitzondering van woensdagmiddag, in Blegny langs een aantal extra haltes.
== Route ==