|voorganger=[[Lijn 266 Oldehove Niehoofsterweg - Winsum Station NS|266]]
|frequentie_spits=1x/uur
|frequentie_dal=0-1x/1-2 uur
|frequentie_zaterdag=0-1x/uur
|frequentie_zondag=1x/2 uur
}}
'''Lijn 266''' reed van Winsum via Garnwerd, Feerwerd, Ezinge, Saaksum en Oldehove naar Schouwerzijl.
'''Lijn 266''' reed van Winsum naar Schouwerzijl via Garnwerd, Feerwerd, Ezinge, Saaksum en Oldenhove.=== Dienstregeling ===* Van maandag t/m vrijdag zaterdag overdag reden er enkele ritten alleen tussen uitsluitend Winsum - Garnwerd en Garwerd v.vdoorgaande reizigers hadden aldaar aansluiting op lijn 65.
== Route ==
{{RouteTop| ''Niet alle haltes worden vermeld.''{{RouteRijStation| {{BRimg|0Tar}} | Winsum|Winsum|Winsum, Station NS}}