Wijzigingen
Ga naar:
navigatie
,
zoeken
← Oudere bewerking
Nieuwere bewerking →
Lijn 17 Grave Autobusstation - Oss Station
77 bytes toegevoegd
,
30 sep 2016 18:05
k
geen bewerkingssamenvatting
{{VLijnInfo
|lijnnr=17
|route=Grave - Velp - Reek - Schaijk - Herpen - Berghem - Oss
|vervoerder=[[Zuidooster]]
|lijnsoort=streekbus
==Voormalige route op 27 mei 1979==
{{ RouteTop |
{{
RouteRij
RouteRijPlaats
| {{Rimg|0sBr}} |
[[
Grave|
Grave Busstation|Grave, Autobusstation
]]
}}
{{ RouteRij | {{Rimg|rsr}} | Grave, Stoofweg}}
{{ RouteRij | {{Rimg|rsr}} | Velp, Kazerne}}
{{ RouteRij | {{Rimg|rsr}} | Oss, Visserskerk}}
{{ RouteRij | {{Rimg|rsr}} | Oss, Centrum V. en D.}}
{{
RouteRij
RouteRijStation
| {{Rimg|rsT0}} |
[[
Oss|
Oss|Oss, Station
]]
}}
}}
Suus
ap_users
3.421
bewerkingen
Navigatiemenu
Persoonlijke instellingen
Aanmelden
Naamruimten
Pagina
Overleg
Varianten
Weergaven
Lezen
Brontekst bekijken
Geschiedenis weergeven
Meer
Zoeken
Navigatie
Hoofdpagina
Recente wijzigingen
Willekeurige pagina
Hulp
referentie
OV-chipkaart
Concessiegebieden
Stations
Busstations
Treinseries
Buslijnen
Hulpmiddelen
Speciale pagina's
Printvriendelijke versie