=== Dienstregeling ===
* Op deze bussen zijn gewone vervoerbewijzen niet geldig, alleen de speciale [[Blarenpas]].
* Deze lijn rijdt tussen 03:30 en 06:05 uur per uurblok elke 10 of 15 minuten.* Tussen 14:00 en 16:00 uur rijden vijf bussen terug naar de Camping.
== Route ==