Wijzigingen
Ga naar:
navigatie
,
zoeken
← Oudere bewerking
Treinserie 1800 (België 1984/1985)
553 bytes toegevoegd
,
2 jun 2020 16:12
k
geen bewerkingssamenvatting
{{BVSerieInfo
|serie=1800
|
treinsoort
lijn
=
Intercity
IC H
|traject=
[[Dinant]] -
[[Brussel-
Noord
Zuid
]] - [[Gent-Sint-Pieters]]
|dienstregeling=1984/1985
|vervoerder=NMBS
|treinsoort=Intercity
|frequentie=1x/uur
}}
'''Treinserie 1800''' was in de ''dienstregeling 1984/1985'' de [[Intercity]] tussen
Dinant, Namur,
Brussel, Aalst en Gent.
== Traject ==
{{TreinRouteTop|
{{TreinRouteRij| {{Rimg|0sICr
}} | Dinant}}
{{TreinRouteRij| {{Rimg|rsICr}} | Yvoir}}
{{TreinRouteRij| {{Rimg|rsICr}} | Godinne}}
{{TreinRouteRij| {{Rimg|rsICr}} | Lustin}}
{{TreinRouteRij| {{Rimg|rsICr}} | Jambes-Nord|Jambes}}
{{TreinRouteRij| {{Rimg|rsICr}} | Namur}}
{{TreinRouteRij| {{Rimg|rsICr}} | Gembloux}}
{{TreinRouteRij| {{Rimg|rsICr}} | Ottignies}}
{{TreinRouteRij| {{Rimg|rsICr}} | Brussel-Leopoldswijk|Brussel-Luxemburg}}
{{TreinRouteRij| {{Rimg|rsICr}} | Brussel-Schuman}}
{{TreinRouteRij| {{Rimg|rsICr
}} | Brussel-Noord}}
{{TreinRouteRij| {{Rimg|rsICr}} | Brussel-Centraal}}
{{TreinRouteRij| {{Rimg|rsICr}} | Brussel-Zuid}}
{{TreinRouteRij| {{Rimg|rsIC0}} | Gent-Sint-Pieters}}
}}
{{BVoudeSeries|serie=1800}}
Etienne
ap_users
86.964
bewerkingen
Navigatiemenu
Persoonlijke instellingen
Aanmelden
Naamruimten
Pagina
Overleg
Varianten
Weergaven
Lezen
Brontekst bekijken
Geschiedenis weergeven
Meer
Zoeken
Navigatie
Hoofdpagina
Recente wijzigingen
Willekeurige pagina
Hulp
referentie
OV-chipkaart
Concessiegebieden
Stations
Busstations
Treinseries
Buslijnen
Hulpmiddelen
Speciale pagina's
Printvriendelijke versie