|-
| 21
| [[Lijn 21 Assen Autobusstation - Emmen EDS|Assen - Rolde / Ekehaar - Amen - Grolloo - Schoonloo - Schoonoord - Noordsleen - Zuidsleen - Erm - Emmen]]
|
|-
|-
| 27
| [[Lijn 27 Hoogeveen Station NS - Emmen EDS|Hoogeveen - Noordscheschut - Zwinderen - Gees - Oosterhesselen - Meppen - Zweeloo / De Klenke - Sleen - Erm - Emmen]]
|
|-