29.349
bewerkingen
Wijzigingen
geen bewerkingssamenvatting
|lijnnr=11
|vervoerder=[[Hermes]]
|concessie=KAN zuidZuid|lijnsoort=StreekbusStadsbus|stad=Nijmegen|route=Beuningen - Weurt - Nijmegen CS - Nijmegen Brakkenstein
|frequentie_spits=2-4x/uur
|frequentie_spits_vakantie=2x/uur
'''Lijn 11''' was een voormalige lijndienst van Beuningen naar Brakkenstein. Lijn 11 reed vanaf Beuningen via Weurt naar Centraal Station en verder via de Groenenwoudseweg naar Brakkenstein.
Lijn 11 reed tweemaal per uur van maandag tot en met vrijdag en op zaterdag overdag. Op zaterdagavond en op zondag reed lijn 11 eenmaal per uur. Buiten de vakantieperioden reed lijn 11 extra spitsritten in de betreffende spitsrichting tussen CS station Nijmegen en Beuningen, : in de ochtend richting CSstation Nijmegen, in de middag richting Beuningen. Op CS station Nijmegen waren deze ritten gekoppeld aan extra spitsritten van [[Lijn 1 Ewijk Burg. Sprengerlaan - Molenhoek Singel|lijn 1]] van CS station Nijmegen naar Heyendaal.
==Voormalige route 6 januari 2002==
{{ RouteRij | {{Rimg|rhrr}} | Nijmegen, Hezelpoort}}
{{ RouteRij | {{Rimg|rsr}} | Nijmegen, Parkweg}}
{{ RouteRij RouteRijPlaats | {{Rimg|rsBr}} | [[Nijmegen|Nijmegen Plein 1944|Nijmegen, Plein 1944]]}}
{{ RouteRij | {{Rimg|rsr}} | Nijmegen, Smetiusstraat}}
{{ RouteRij RouteRijStation | {{Rimg|rsTr}} | [[Nijmegen|Nijmegen|Nijmegen, Centraal Station]]}}
{{ RouteRij | {{Rimg|rsr}} | Nijmegen, Fransestraat}}
{{ RouteRij | {{Rimg|rsr}} | Nijmegen, Kazerne }}
==Geschiedenis==
[[Lijn 11 Beuningen Aalsterveld - Nijmegen Brakkenstein|Lijn 11]] reed in de [[Concessie KAN Zuid 2000/2001|dienstregeling 2000/2001]] in Beuningen tot Aalsterveld, tussen Beuningen en CS station Nijmegen via de Brabantse Poort en tussen CS station Nijmegen en Brakkenstein via Heyendaal. Op [[Concessie KAN Zuid 2002|6 januari 2002]] ruilde lijn 11 tussen Beuningen en CS station Nijmegen de route met [[Lijn 1 Beuningen Wilgenoord - Molenhoek Singel|lijn 1]] en ging via Weurt rijden. In Beuningen ging het eindpunt naar Wilgenoord en naar Brakkenstein reed lijn 11 voortaan via de Groenewoudseweg. [[Lijn 5 De Horst Kerk / Breedeweg Kerkplein - Nijmegen Brabantse Poort|Lijn 5]] ging in plaats van lijn 11 via Heyendaal rijden.