|frequentie_spits=1x/uur
|frequentie_dal=1x/uur (vanaf 13.35)
|opvolger=[[Lijn 73 Leeuwarden Busstation - Oude Bildtzijl De Kolk|73]]
}}
'''Lijn 73''' reed van Minnertsga via Sint Jacobiparochie, Westhoek, Sint Annaparochie, Oude Bildtzijl, Oude Leije, Vrouwenparochie, Stiens en Jelsum naar Leeuwarden.