140.971
bewerkingen
Wijzigingen
geen bewerkingssamenvatting
|route='''Hilversum:''' Diaconessen Ziekenhuis - Centrum - Station - NOS - Erfgooiers
|lijnnr=B
|lijncat=abc
|vervoerder=[[Centraal Nederland]]
|regio=Gooi- en Vechtstreek
|lijnsoort=Stadsbus
|stad=Hilversum
|periode=... t/m 22 mei 1982
|opvolger=[[Lijn 2 Hilversum, H. Smitstraat - Ziekenhuis|2]]
|frequentie_spits=2x/uur
|frequentie_dal=2x/uur
{{RouteRij| {{Rimg|rs0}} | Hilversum, Jacob Van Campenlaan}}
}}
== Geschiedenis ==
Het is onbekend wanneer deze lijn is ontstaan.
Op [[CN Dienstregeling 1982/1983|23 mei 1982]] kreeg ook de stadsdienst van Hilversum lijnnummers i.p.v. letters. Deze lijn kreeg toen het nieuwe [[Lijn 2 Hilversum, H. Smitstraat - Ziekenhuis|lijnnummer 2]]. De route bleef ongewijzigd, maar de dienstregeling werd wel ingeperkt. Alle ritten in de avonduren na 20:00 en op zondag kwamen te vervallen vanwege de geringere passagiersaantallen.