'''Lijn 647''' reed van Valkenburg via Schin op Geul, Wijlre, Gulpen, Wittem, Nijswiller, Bocholtz, Simpelveld, en Kerkrade en Holz (D) naar Herzogenrath.In de [[Hermes Dienstregeling Zuid-Limburg 1997/1998|dienstregeling 1997/1998]] kreeg [[Lijn 47 Valkenburg Station - Herzogenrath Bahnhof|lijn 47]] gezelschap van [[Lijn 647 Valkenburg Station - Herzogenrath Bahnhof|lijntaxi 647]], deze ging de minder rendabele ritten vervangen.Op maandag t/m vrijdag reed de [[lijntaxi]] één rit 's ochtendsvroeg van Gulpen naar Valkenburg. In de avonduren vanaf 18.30 reed de [[lijntaxi]] over het hele traject, hetzij dat er maar 1x per 2 uur gereden werd tussen Gulpen en Valkenburg. Op zaterdagochtend, zaterdagavond (uitgezonderd twee vaste ritten tussen Kerkrade en SimpelveldD) en zondag de gehele dag reed de [[lijntaxi]] het hele traject, met slechts 1x per 2 uur tussen Gulpen en Valkenburg.
== Route ==
{{RouteTop|
{{RouteRijRouteRijStation| {{Rimg|0sTr}} | [[Valkenburg|Valkenburg|Valkenburg, Station NS]]}}
In de [[Hermes Dienstregeling Zuid-Limburg 1997/1998|dienstregeling 1997/1998]] kreeg [[Lijn 47 Valkenburg Station - Herzogenrath Bahnhof|lijn 47]] gezelschap van een lijntaxi, deze kreeg het lijnnummer '''647''' en ging de minder rendabele ritten vervangen.
Van maandag t/m vrijdag reed de [[lijntaxi]] één rit 's ochtendsvroeg van Gulpen naar Valkenburg. In de avonduren vanaf 18L30 reed de [[lijntaxi]] over het hele traject, hetzij dat er maar 1x per 2 uur gereden werd tussen Gulpen en Valkenburg. Op zaterdagochtend, zaterdagavond (uitgezonderd twee vaste ritten tussen Kerkrade en Simpelveld) en zondag de gehele dag reed de [[lijntaxi]] het hele traject, maar slechts 1x per 2 uur tussen Gulpen en Valkenburg.