|lijnnr=17c
|lijncat=17
|route=Tessenderlo - Schoot/Heist - Tessenderlo
|land=België
|vervoerder=([[VBM]] i.o.v.) [[De Lijn]]
{{RouteRij| {{Rimg|0sr}}{{Rimg|rhlr}} | Tessenderlo, Kerk}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}}{{Rimg|rs0}} | Tessenderlo, Broederschool}}
{{RouteRijRouteRijStation| {{Rimg|rsr}} | [[Tessenderlo|Tessenderlo|Tessenderlo, Station]]}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Tessenderlo, Zandstraat}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Hulst, Hulsterweg}}