|land=België
|lijnnr=591
|route=Tielt-Winge - Rillaar - Aarschot
|vervoerder=[[De Lijn]]
|concessie=Vlaams-Brabant
{{RouteRij| {{Rimg|rhrr}} | Aarschot, Sancta Maria}}
{{RouteRij| {{Rimg|rhrr}} | Aarschot, Gilsonplein}}
{{RouteRijRouteRijStation| {{Rimg|rsT0}} | [[Aarschot|Aarschot|Aarschot, Station]]}}
}}