|buitenland=ja
|land=België
|dienstregeling=2015
|route=Houffalize - Mont - Dinez - Wilogne - Tailles - Chabrehez - Bihain - Hebronval - Ottré - Regné - Fraiture - Odeigne - La Fosse - Grandmenil - Manhay
|lijnnr=14/4
|lijncat=14
|frequentie_dal_vakantie=rijdt niet
}}
'''Lijn 14/4''' rijdt van Houffalize naar Manhay. Op De rit op woensdagmiddag rijdt een extra rit die begint al in Malempré.
== Route ==
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Grandmenil, Tank}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Grandmenil, Route d'Erezée n°2}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Manhay, Spar}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Manhay, Carrefour}}
{{RouteRij| {{BRimg|rrar}} | Manhay, Route de Vaux-Chavanne}}