141.151
bewerkingen
Wijzigingen
→Richting Goes
=== Richting Goes ===
*De eerste rit rijdt vanaf Stavenisse via het Calvijn College in Goes naar het station
*De tweede rit rijdt vanaf Tholen direct naar Goes.*De derde rit rijdt vanaf Stavenisse via Kloetingsweg naar het Stationvan Goes. Deze rit rijdt niet via Krabbendijke.*De vierde rit rijdt vanaf Stavenisse via Krabbendijke en kloetingseweg naar het station van Goes.
*De laatste rit begint in Tholen en rijdt via Krabbendijke en de Westwal in Goes naar het Station.