31.520
bewerkingen
Wijzigingen
k
geen bewerkingssamenvatting
{{LijnInfo
|type=buurtbus
|lijnnr=416
|route=Schagen - Zijpe - Oudesluis - Anna Paulowna - Wieringerwaard - Slootdorp - Wieringerwerf - Kreileroord
|vervoerder=[[Connexxion]]
|concessie=Noord-Holland Noord
|frequentie_zaterdag=1x/uur
}}
'''Lijn 416''' rijdt van Schagen via Zijpe, Kleine SluisOudesluis, Anna Paulowna, Wieringerwaard, Slootdorp en Wieringerwerf naar Kreileroord.
In de ochtendspits buiten de vakanties rijden er geen doorgaande ritten. Het rittenpatroon in de ochtendspits ziet er als volgt uit:
== Route ==
{{RouteTop|
{{RouteRijRouteRijStation | {{Rimg|rer}}{{Rimg|0sTr}} | [[Schagen|Schagen|Schagen, Station]]}}
{{RouteRij| {{Rimg|rer}}{{Rimg|rsr}} | Schagen, Langestraat/Centrum}}
{{RouteRij| {{Rimg|0sr}}{{Rimg|rsr}} | Schagen, Magnushof}}
{{RouteRij| {{Rimg|rer}}{{BRimg|rarr}} | Anna Paulowna, De Ontmoeting}}
{{RouteRij| {{Rimg|rer}}{{Rimg|rsr}} | Anna Paulowna, Geerligslaan}}
{{RouteRijRouteRijStation | {{Rimg|0sTr}}{{Rimg|rsTr}} | [[Anna Paulowna|Anna Paulowna|Anna Paulowna, Station]]}}
{{RouteRij| {{BRimg|rarl}} | Anna Paulowna, Geerligslaan}}
{{RouteRij| {{Rimg|rer}}{{Rimg|rsr}} | Anna Paulowna, Oude Gemeentehuis}}