140.971
bewerkingen
Wijzigingen
geen bewerkingssamenvatting
'''Lijn 87''' rijdt van Barneveld via Appel en Driedorp naar Nijkerk.
=== Dienstregeling ===
*In de daluren wordt vanaf 14:00 uur 1x/uur gereden.
*In de ochtendspits rijden twee ritten in beide richtingen.
{{RouteTop|
{{RouteRij| {{Rimg|0sr}} | Barneveld, De Meerwaarde}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsTr}}{{Rimg|0sTr}} | [[Barneveld|Barneveld Centrum|Barneveld, Station Barneveld Centrum]]}}
{{RouteRij| {{BRimg|rarr}} | Barneveld, Johannes Fontanus College}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Barneveld, Hulpverleningscentrum}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Nijkerk, Callenbachstraat}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Nijkerk, Sparrenlaan}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsT0}} | [[Nijkerk|Nijkerk|Nijkerk, Station]]}}
}}