60.353
bewerkingen
Wijzigingen
geen bewerkingssamenvatting
'''Lijn 102''' rijdt van Makkum via Idsegahuizum, Gaast, Ferwoude, Workum en Koudum naar Hindeloopen.
De eerste rit naar Hindeloopen stopt niet bij de halte Makkum, Avondrust.<br>In beide richtingen rijdt de laatste rit alleen tussen Makkum en Workum.
== Route ==
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Workum, Lynbaen}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Workum, Hearewei}}
{{RouteRij| {{RimgBRimg|rsrrrar}} | Workum, Zwembad}}{{RouteRij| {{Rimg|rsTr}}{{Rimg|rsT0}} | [[Workum|Workum, Station]]}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | It Heidenskip, Branbuorren}}
{{RouteRij| {{Rimg|rsr}} | Koudum, Koudumerzijl}}