|colspan="3" align="center"|
===== Lijn 51 t/m 60 =====
|-
| 52
| [[Lijn 52 Enschede Station - Nordhorn Markt (1981-1982)|Enschede - Oldenzaal - Denekamp - Nordhorn (D)]]
| 1981-1982
|-
| 53
| [[Lijn 53 Ootmarsum Busstation - Haaksbergen Markt (1981-1982)|Ootmarsum - Oldenzaal - Hengelo - Haaksbergen]]
| 1981-1982
|-
| 54
| [[Lijn 54 Ootmarsum Busstation - Almelo Station (1981-1982)|Vasse - Tubbergen - Geesteren - Almelo]]
| 1981-1982
|-
| 54
|-
|colspan="3" align="center"|
===== Lijn 71 t/m 80 =====
|-